Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przedstawiamy propozycję cateringową zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych na terenie Krakowa. Prosimy składać zamówienie telefonicznie pod numerem 739 032 031, kontaktując się bezpośrednio przez naszego facebooka www.facebook.com/dabskiejadlo lub drogą mailową rezerwacje@dabskiejadlo.pl

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wszystkie zamówienia realizowane na wynos i w dostawie, będą dostarczane w specjalnych pojemnikach pakowanych próżniowo, co znacznie wpływa na utrzymanie wysokiej temperatury oraz poprawia jakość i smak zamawianych przez Państwa dań.

ZAMÓWIENIE POWINNO ZAWIERAĆ:

  • adres dostawy (jeśli dostawa jest po stronie restauracji)
  • wybrane menu wraz z ilością poszczególnych pozycji
  • dodatkowe informacje dotyczace cateringu

OFERTA DLA FIRM

Dostarczymy Państwu codziennie na ustaloną godzinę świeże, smaczne i gorące posiłki regeneracyjne lub zestawy obiadowe po atrakcyjnych cenach w lunchboxach pakowanych próżniowo. Oferujemy również przygotowywanie posiłków u Klienta – współpracujemy ze stołówkami pracowniczymi, uczelniami, firmami.

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Profesjonalny zespół kucharzy Dąbskiego Jadła przygotuje i dostarczy dla Państwa doskonałe menu dostosowane do charakteru imprezy uwzględniając wszelkie Państwa życzenia i sugestie.

OFERTA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Niezmiernie ważną sprawą jest żywienie dzieci oraz młodzieży szkolnej przy zachowaniu norm sanitarnych. Z przyjemnością informujemy, iż menu w całości spełnia wymogi zalecane przez Instytut Matki i Dziecka. Sugerując się upodobaniami młodszych konsumentów nie zapominamy także o wartościach kalorycznych w bilansie dziennym.